Prohlášení o přístupnosti internetových stránek

 

 

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek


Prohlášení o přístupu


Webové stránky Základní školy a Mateřské školy, Záměl, okres Rychnov nad Kněžnou příspěvkové organizace splňují požadavky dle par. 4 a 5 zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.


Informace prezentované v jiných formátech


Na internetových stránkách jsou umístěny soubory typu: PDF (pro otevření je nutné mít nainstalován Adobe Reader) a XLS/XLSX/DOC/DOCX/RTF (pro otevření je nutné mít nainstalován kancelářský balík, nebo volně stažitelné prohlížeče).


Kontakt


Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek, stejně jako dotazy, návrhy nebo připomínky týkající se obsahu webu či důvodnému podezření, že webová stránka nesplňuje požadavky par. 4 a 5 nebo že je důvod podle písmene b) neopodstatněný, včetně možnosti podat podnět vůči příslušným státním orgánům, můžete psát na adresu: skola.zamel@seznam.cz, případně nás můžete kontaktovat na telefonním čísle: 777 437 860.