Očkovací centrum v Rychnově nad Kněžnou - INFORMACE

22.03.2021

Dobrý den, očkovací centrum v Rychnově nad Kněžnou bude v provozu již od 22. března 2021. Je umístěno v budově společenského centra s bezbariérovým přístupem.

První týden provozu má být zkušební, neznáme tedy ještě odpovědi na všechny otázky. Na stránkách města Rychnov nad Kněžnou se budeme snažit soustředit alespoň základní informace (zveřejníme během dneška), předpokládáme, že se informace objeví i na stránkách nemocnice (v době psaní tohoto e-mailu tam ale nic není, proto se na začátek snažíme o zprostředkování informace přes nás).

Prosím o další osvětu mezi obyvateli jakoukoli vhodnou formou, informace z webu můžete volně použít pro své weby, vývěsky, profily na sociálních sítích, nebo formou odkazu – jen upozorňuji, že hlavně z počátku se mohou trochu měnit a budou doplňovány.

Děkuji S pozdravem Mgr. Lukáš Klátil tajemník Městského úřadu Rychnov nad Kněžnou

letak zde